На навчаннях ми знищили колону танків системою “Javelin” за 36 секунд, – Залужний

Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний в коментарі журналістам агенції “Укрінформ”  розповів про нещодавні польові випробування системи “Javelin” та можливості протидії ним з боку російської армії. За його словами, зараз у РФ не існує жодного захисту, який міг би убезпечити російські танки від американського ПТРК. 

 

Валерій Залужний, головнокомандувач ЗСУ

 

“В тому, що стосується випробування “Javelin” – нам було цікаво на це дивитися, особливо після широкої реклами з боку Російської Федерації щодо наявності «дахового» захисту від цих систем. Ми спроєктували такий захист та провели стрільби. Як ви бачили, результати були чудовими, але вже зовсім сумними для російських танкістів. Для російських танків на сьогодні не існує жодного захисту або перешкод, які б не міг подолати “Javelin”, – зазначив Головнокомандувач ЗСУ. 

 

 

За словами Валерія Залужного, тренувальне застосування системи “Javelin” відбувалось відкрито і для широкої аудиторії. 

 

“На очах журналістів група людей, що під’їхали до місця навчань на звичайній вантажівці, за 36 секунд знищили колону танків, – відкрив подробиці навчань генерал-лейтенант. – Сім танків за 36 секунд. Присутні навіть не одразу зрозуміли, що і як відбулося”

 

 

 

Разом з тим Валерій Залужний наголосив, що ворог має добре зрозуміти, що у ЗСУ достатньо протитанкових засобів, в тому числі – вітчизняного виробництва.

 

“Скажу так – всім вистачить”, – підсумував Залужний. 

 

Нагадуємо: