На «лінії розмежування» з понеділка не стріляють, але втрати є…

За повідомленням пресслужби Об’єднаних сил  сил станом на 7.00 31 липня 2020 року

з моменту оголошення про повний і всеосяжний режим припинення вогню жоден військовослужбовець зі складу Об’єднаних сил не загинув і ніхто не отримав поранень внаслідок ворожих обстрілів.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Підрозділи Збройних Сил України та інших складових сил оборони продовжують виконувати свої завдання за призначенням.

У смугах відповідальності більшості бойових бригад обстрілів з боку противника не зафіксовано.

30 липня збройні формування Російської Федерації двічі порушили режим припинення вогню. Для провокації українських захисників біля Оріхового противник застосував стрілецьку зброю, а неподалік Новотошківського, окрім стрілецької зброї,  здійснив ще й постріл з підствольного гранатомету. Вогневі провокації були неприцільними, тому наші воїни вогонь у відповідь не відкривали.

Втрат, внаслідок ворожих обстрілів, немає. Водночас, повідомляється про «раптові смерті» кількох військовослужбовців, які померли «внаслідок різкого погіршення здоров’я»:

 

Командування об’єднаних сил із сумом повідомляє, що з початку тижня ми втратили трьох відданих патріотів та мужніх…

Опубликовано Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation Четверг, 30 июля 2020 г.

 

 

Анатолій Штефан («Штірліц») на своїй сторінці у телеграм повідомляє, що «погіршення здоров’я» спостергається і у рашистів. Так 28.07.2020р. такий собі Виталій (“Вампир”) Завгородній вирішив відвідати «концерт Кобзона». Кажуть, що втрата не бойова. Йому компанію склав 27.07.2020 В’ячеслав Дударєв із Краснодара, у якого раптом виникли пробели із  сердцем. Разом з ними «щось трапилось» 27.01.2020 і з Володимиром Грубим…

«29.07.2020 р. втрати російсько-окупаційних військ склали 2 особи:Безповоротні (200) – 1 (1 – 6 омсп, не бойовий, обставини уточнюються).Санітарні (300) –  1 (1 – 4 омсбр, не бойовий, необережне поводження зі зброєю).»,  – пише Штефан.

https://t.me/a_shtirlitz

А підрозділи Об’єднаних сил дотримуються умов припинення вогню та перебувають напоготові до адекватного реагування на будь-які підступні та провокаційні дії противника.

Ворог намагається спровокувати наших воїнів на відкриття вогню і зафіксувати цей факт. Але українські захисники на провокації не піддаються, вогонь у відповідь не відкривають, повідомляє пресслужба Об’єднаних сил