Режиму «всеохоплюючої тиші» досягти поки що не вдалося: стріляють і є поранені

Пресслужба Об’єднаних сил повідомляє, що минулу добу зафіксовано три обстріли з боку російських окупаційних збройних формувань.

У вечірній час загарбники зі стрілецької зброї «здійснили провокацію» біля населеного пункту Піски. Українські воїни на провокації не піддалися та вогонь у відповідь не відкривали.

Пресслужба Об’єднаних сил заявляє, що внаслідок ворожих обстрілів втрат серед наших захисників немає. В той же час повідомляється, один наш захисник  отримав осколкові поранення «зачепивши ногою невідомий вибуховий пристрій», а інший «примудрився травмувати руку» на одному з опорних пунктів.  На місцях працює керівний склад військової частини та робоча група військової служби правопорядку, які і з’ясовують всі обставини «травмувань».

За поточну добу обстрілів позицій Об’єднаних сил з боку рашистів не зафіксовано.

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою. Українські захисники продовжують надійно тримати лінію оборони та дотримуватися режиму припинення вогню.

Крім українських військовослужбовців у районі проведення операції належно виконують завдання й підрозділи ДСНС зі складу Об’єднаних Сил. Сапери тільки за добу знайшли 113 невідомих вибухових пристроїв і проведели розмінування площі більше 4 гектарів.

Українські воїни продовжують допомагати цивільному населенню. За зверненнями місцевих адміністрацій, рятувальники Об’єднаних Сил ремонтують і пошкоджені внаслідок артилерійських обстрілів минулих років будинки, виконуючи складні будівельні роботи. Вчора представники ДСНС відремонтували 7 таких будинків.

Також, особовий склад Об’єднаних сил надав медичну та іншу допомогу 34 громадянам України на контрольних пунктах виїзду-виїзду.