На Київщині завершують будівництво житлового комплексу для ветеранів з інвалідністю

У Київській області за благодійні кошти будують інклюзивний житловий комплекс з 56 будинків для ветеранів та їхніх родин. Будівництво розпочали у жовтні минулого року, а заселити перших мешканців планують наприкінці травня-початку червня. Про це у Фейсбуці повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Руслан Кравченко.

Голова КОВА зазначив, що в комплексі мешкатимуть військові та їхні родини, які втратили житло внаслідок бойових дій, або ж їхні оселі розташовані на тимчасово окупованих територіях.

Площа кожного будинку – 80 квадратних метрів. В оселях буде зроблений ремонт, встановлені кухонні меблі та облаштовані ванна та санвузол.

Кожне помешкання матиме простору терасу для відпочинку, а також земельну ділянку 4-5 соток. Облаштують усі необхідні комунікації: воду, електрику, газ, каналізацію.

Кравченко зауважив, що комплекс розташований у хвойному лісі на березі озера і відповідає всім вимогам безбарʼєрності.

Крім того, за його словами, для реабілітації військових буде облаштована амбулаторія, буде велика зона відпочинку – сквер, спортивні майданчики, спеціально облаштовані місця для барбекю, дитячі майданчики. Будують також власне протирадіаційне укриття мінімум на 100 осіб.