На фронті вересень обіцяє бути спекотним, – військові експерти

  Російські війська, ймовірно, прагнуть змусити командування ЗСУ розділити свої сили між Мелітопольським та Куп’янським напрямками, – вважають експерти з розвідки Британії.

  Зараз ЗСУ наступають на Оріховському та Куп’янському напрямках, повідомило Міністерство оборони Британії із посиланням на дані розвідки. Російські війська, які переважно складаються із підрозділів 58-ої загальновійськової армії та повітряно-десантних військ, прагнуть зупинити український наступ, намагаючись організувати щось подібне на контрнаступ на північному напрямку в районі Куп’янська, йдеться у зведенні.

  У такий спосіб росіяни, відволікаючи українські війська, намагаються змусити командуання ЗСУ перероздподілити наявні війська між двома напрямками. На думку мо рфії це має дати змогу стримати український наступ на півдні і зміцнитися в районі Куп’янська.

  Якщо задум реалузвати не вдасться, російські війська, намагаючись зупинити наступ ЗСУ, самі ризикують “сісти на шпагат” – розділити власні сили. Ситуація знаходиться в розвитку і нам ще доведеться побачити, що з цього вийде.

  Не сподіваючись на успіх попереднього геніального плану, рашисти вигадали ще один. Вони намагаються вибудувати і розгорнули на південому напрямку резервну армію, пише ISW. Це щось нагадує створення Степного фронту влітку 1943 року в тилу Курського виступу.

  Рашисти у такий спосіб сподіваються стримати український наступ на півдні. Але аналітики прогнозують, що “нова” 25-та російська загальновійськова армія навряд чи стане достатньо боєздатною, враховуючи темпи її розгортання і комплектування.

  Аслан Дзітоєв, “НОВА: новини ветеранів”

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 556 доба – останні події на фронті