На Берлінале два українські фільми отримали нагороди

  Українські фільми «Це побачення» та «Прокидаючись у тиші» отримали нагороди на Берлінському кінофестивалі. Про це повідомило Держкіно на своїй сторінці у Фейсбук.

  Українсько-німецький документальний фільм Міли Жлуктенко та Даніеля Асаді Фаезі «Прокидаючись у тиші» отримав спеціальну нагороду за найкращий короткометражний фільм у програмі Generation Kplus на Берліналському кінофестивалі, а також 2500 євро від німецької благодійної організації для дітей Deutsches Kinderhilfswerk.

  У картині «Прокидаючись у тиші» розповідається про війну очима українок та дітей, котрі через російську війну в Україні вимушено знайшли прихисток у Німеччині.

  Фільм Надії Парфан «Це побачення» отримав спеціальну відзнаку Міжнародного жюрі. Картина про життя у місті під час повномасштабного вторгнення була продемонстрована у межах програми Berlinale Shorts 2023.

  Головну нагороду 73-го Берлінського кінофестивалю здобув документальний фільм французького режисера Ніколя Філібера. Його стрічка «На Адаманті» розповідає про паризький центр догляду за людьми з психічними розладами.

  НАГАДУЄМО:

Біологічна зброя України – бойові комарі, снігурі, синиці, бджоли