Біологічна зброя України – бойові комарі, снігурі, синиці, бджоли

  Заява постійного представника росії при ООН Васілія Нєбєнзі про біологічні лабораторії, які виготовляють біологічну зброю в Україні починають обростати подробицями. Сьогодні Міністр оборони  Олексій Резніков підтвердив наявність в Україні біологічної зброї, а саме – бойових комарів, і оголосив про їх «часткову мобілізацію».

 

  «В Україні оголошено часткову мобілізацію, в рамках якої планується призвати близько 300 тисяч комарів. Проєкт має робочу назву «Москіти проти московитів», – написав Резніков у своєму Twitter.

 

  За непідтвердженими даними з сумнівних джерел стало відомо, що крім “бойових комарів” в біолабораторіях може також відбуватися підготовка бойових снігурів і бойових синиць. Вони мають нападати і скльовувати сухпайки російських окупантів взимку.

 

  Теж саме джерело повідомило, що паралельно ведеться підготовка ще й бойових бджіл, які мають атакувати російських військових з настанням весни. Розведенню бойових бджіл ще в середині “нульових” велику увагу приділяв колишній президент Ющенко. 

 

  Ми продовжуємо уважно стежити за заявами постійного представника росії при ООН Васілія Нєбєнзі і з нетерпінням чекаємо на нові викриття.