МЗС України вказало напрям руху МЗС Угорщини

  У Міністерстві закордонних справ Угорщини заявили, що українські військові не проходитимуть навчання у їхній країні. У зв’язку з цим Державний секретар з двосторонньої співпраці МЗС Угорщини Тамаш Менцер заявив, що його країна не проводитиме військових навчань для українських бійців, оскільки хоче “рухатися до миру, а не до війни”.

 

  У МЗС України порадили Угорщині розпочати із заклику до Росії припинити війну. Коментуючи заяву державного секретаря МЗС Угорщини про бажання рухатися до світу, речник МЗС України Олег Ніколенко заявив, що «Коли в Угорщині так хочуть рухатися до миру, то можна почати із заклику до Росії припинити війну. Судячи з такої кількості зустрічей із російськими представниками, можливість для такого кроку мала вже знайтись».

 

  Тамаш Менцер так розійшовся, що розкритикував заяву єврокомісара у внутрішніх справах Ілви Йоханссон про те, що криза закінчиться разом із “поразкою” Росії. “Я думаю, що це дуже небезпечна заява, тому що вона пов’язує закінчення кризи з такою військовою подією, про яку ми не знаємо, коли вона станеться, якщо взагалі станеться”, – зазначив Менцер. 

 

  Заяви Тамаша Менцера з радістю підхопили і розтиражували російські пропагандистські ЗМІ.

 

Заставка НАГАДУЄМО