Ми підтримуватимемо Україну, поки вона бореться, – Ллойд Остін

  Міністр оборони США Ллойд Остін у програмній промові на форумі з міжнародної безпеки в Галіфаксі зробив кілька заяв, пише Уніан. Остін підкреслив, що нездатність допомогти Україні здобути перемогу в її боротьбі з Росією може призвести “до миру тиранії та заворушень”:

 

  “Вихід війни в Україні допоможе визначити курс глобальної безпеки в цьому молодому столітті, і у нас у Північній Америці немає можливості залишатися осторонь. На карту поставлено стабільність та процвітання по обидва боки Атлантики”.

 

  Він також засудив Росію за порушення основоположного принципу небойового імунітету через те, що путінський режим віддає накази навмисно завдавати ударів по цивільних об’єктах та інфраструктурі.

 

“Це не просто упущення, це не винятки з правил. Це звірства. Не помиляйтеся, ми не будемо втягнуті у війну, яку обрав Путін.

  Але ми підтримуватимемо Україну, поки вона бореться, щоб захистити себе. І ми захищатимемо кожен дюйм території НАТО Колеги-автократи Путіна спостерігають, що цілком можуть дійти висновку, що отримання ядерної зброї дасть їм ліцензію на полювання, і це може призвести до небезпечної спіралі розповсюдження ядерної зброї.

  Ціна встановлення порядку після Другої світової війни була занадто високою, щоб від неї можна було просто відмовитися. У нас є зобов’язання щодо забезпечення безпеки, від яких ми не можемо відмовитися”, – сказав Остін.

 

  Він додав, що після початку вторгнення РФ в Україну американці перекинули до Європи понад 20 тисяч військовослужбовців, внаслідок чого їх загальна чисельність перевищила 100 тисяч осіб. Передовий командний пункт та штаб цих сил розташований у Польщі.

 

Заставка НАГАДУЄМО