МВС посилює охорону кордону вертольотами та проводить масштабні навчання (ФОТО)

Продовжуються навчання українських силовиків на кордоні з Білоруссю в рамках спільної спеціальної операції “Полісся”. Цього разу приготування пройшли у Волинській області  на ділянці відділу прикордонної служби “Дольськ”, повідомляють у ДПСУ.

 

 

У рамках масштабних навчань були змодельовані можливі сценарії та сплановано чіткі дії усіх державних механізмів. Залучені сили та засоби відпрацьовували протидію спробам великої кількості мігрантів, які намагалися прорватися через кордон в напрямку пункту пропуску та поза ним шляхом пошкодження прикордонних інженерних перешкод. Окрім цього, силовики тренувалися затримувати невеликі та блокувати значні групи мігрантів, які прорвались та заглибились на територію України, і ліквідовували наслідки пожежі. Також для проведення тренувань були залучені вертольоти Мі-8. 

 

 

 

На навчаннях був присутній міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський. Він зазначив, що підрозділам МВС необхідно від 30 до 60 хвилин часу, щоб встигнути зреагувати на нештатну ситуацію на кордоні. 

 

 

“Послідовність подій буде така – отримання інформації від розвідувальних органів, спрямування сил та засобів на точки, де йде ймовірність перетину кордону мігрантами, першими на місці будуть прикордонники. Далі приєднуються сили Нацполіції та Нацгвардії, які абсолютно готові до того, щоб дати відсіч у разі незаконного перетину державного рубежу”, – розповів міністр. 

 


Разом з тим, Денис Монастирський зауважив, що наразі немає оснащеного кордону з Республікою Білорусь. За його словами, будівництво фортифікацій на кордоні – це серйозний виклик на наступний рік. 

 

Нагадуємо: