Харківські зброярі продемонстрували оновлений Т-64 (ВІДЕО)

На підприємстві “Харківський бронетанковий завод” проведено глибоку модерніацію командирського танка Т-64БВК. Машина вже успішно пройшла типові випробування. 

 

Про це повідомляють в Укроборонпромі.

 

img-post-2

 

Фахівці підприємства встановили на машині сучасні прилади спостереження, зокрема тепловізійні, телевізійну систему спостереження за навколишнім простором задньої півсфери, новітню апаратуру супутникової навігації та командирську башту з кулеметом НСВТ калібру 12,7 мм. Були замінені  і прилади освітлення, радіостанція, апаратура внутрішнього зв’язку та комутації, передні викидні щитки тощо.

 

img-post-2

 

Оновлений танк отримав додатковий фільтр грубого очищення паливної системи котла-підігрівача, ще одну камеру спостереження для командира з дальністю виявлення до 2000 м, посилений захист кулемета НСВТ і паливних баків, дзеркала заднього виду, передні гумометалеві екрани та низку інших вдосконалень. Водночас схожі роботи працівники заводу проводять з партією танків Т-64БВ.

 

“Модернізація командирського танка є надвідповідальною, оскільки необхідно не лише значно поліпшити наявні характеристики, а й створити всі належні умови для ефективного керування підрозділом за будь-яких погодних умов та у будь-який час доби. Колектив заводу успішно виконав це завдання. Це має особливе значення в умовах збройної агресії Російської Федерації проти України”, – зазначає директор підприємства Герман Сметанін.

 

 

 

 

Нагадуємо: