Росія за минулий тиждень збільшила чисельність свого угруповання в Україні. Чиновник з Пентагону повідомив, що на російсько-українському фронті сьогодні знаходиться 106 батальйонних тактичних груп (БРГр). Ще 09 травня Пентагон заявляв про 97 БТГр на фронті.


  Виходячи із оприлюдненої інформації видно, що Москва змогла зібрати лише 9 БТГр, які за приблизними оцінками можуть нараховувати 4500 бійців. Близько половини всіх російських БТГр, приблизно 50 БТГр, сконцентровані на Півдні України між Херсоном та Маріуполем.


  Якщо “проводити паралелі”, то можна помітити, що російські війська сьогодні займають ті ж позиції, які займали війська білогвардійського генерала Врангеля 100 років тому – влітку 1920 року. Відмінність в тому що тоді війська Врангеля не мали “сухопутного коридору” з Ростовом, який захопили більшовики.

 

  Схоже, що “неперевершений стратег” Путін вирішив зосередити сили на утриманні захоплених навесні територій Півдня України. Враховуючи його патологічну “схильність до паралелей і скрєп” варто нагадати, що 100 років тому, до кінця листопада 1920 року, більшовики повністю захопили Кримський півострів.

 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial