Модернізовані Мі-8 надійшли на озброєння бригади морської авіації (ВІДЕО)

Дві одиниці модернізованих вертольоти Мі-8МСБ-В отримала  10-та морська авіаційна бригада ВМС України. Як пише “Мілітарний”, про це стало відомо із сюжету військової телерадіокомпанії “Бриз” Міністерства оборони України. Аналогічні машини бригада вже отримувала у листопаді 2019 року. 

 

У модернізованих Мі-8МСБ-В посилено захист від ракет з інфрачервоними головками самонаведення та стрілецької зброї, вдосконалено радіонавігаційне обладнання та покращено можливості виконувати десантні і пошуково-рятувальні операції.

 

В рамках оновлення машини, встановлено два комплекти супутникової навігаційної системи, радіолокаційний відповідач, аварійний радіомаяк і твердотільний аварійно-експлуатаційний реєстратор польотної інформації з можливістю запису переговорів членів екіпажу.

 

Це обладнання дає можливість виконувати польоти на міжнародних повітряних лініях відповідно до вимог ІСАО.

 

Окрім цього, передбачено швидке доукомплектування гелікоптерів новітнім метеолокатором, завдяки якому можна використовувати техніку у складних метеорологічних умовах.

 

Також у сюжеті зазначили, що найближчим часом бригада отримає ще певну кількість гелікоптерів різних модифікацій.

 

На Мі-8МСБ-В під час модернізації встановлюють нові двигуни ТВ3-117ВМА-СБМ1В виробництва «Мотор-Січ», замість ТВ2-117. Це дозволяє покращити характеристики гелікоптера, наприклад витрата палива знижена з 620 кг/год до 592 кг/годину.

 

Мі-8МСБ-В має по три балкові тримачі, на які можна встановити керовані та некеровані ракети, а також бомбове озброєння. Також додатково броньована кабіна та крісла льотчиків.

 

 

 

Нагадуємо: