Мінветеранів засуджує факт вандалізму щодо пам’ятника загиблим Героям-добровольцям у Лисичанську

  У місті Лисичанськ, Луганської області, вандали пошкодили пам’ятник загиблим Героям-добровольцям. Подібне діяння – черговий епізод гібридної війни проти України та її цінностей. На фоні загострення на фронті, антиукраїнські сили щодня намагаються розхитати ситуацію всередині країни, повідомило на своєму сайті mva.gov.ua.

 

  В ході проведення слідчо-оперативних заходів в рамках відкритого кримінального провадження за статтею 297 КК України, під процесуальним керівництвом прокуратури, співробітники поліції разом з працівниками СБУ встановили особистості правопорушників та їх місце знаходження. Ними виявилися 14-річний та 19- річний мешканці м. Лисичанськ, – йдеться у повідомленні поліції Луганської області, розміщеній на сторінці у Фейсбук.

 

  Варварськи пошкоджений пам‘ятник був споруджений на честь тих, хто звільняв Лисичанськ і десятки інших українських населених пунктів від агресивного «руського миру». Сьогодні ці міста й містечка вільні, вони розвиваються і будують майбутнє.

 

 Міністерство у справах ветеранів рішуче засуджує даний акт вандалізму. Як і усім ветеранам, діючим військовослужбовцям та патріотичним громадянам, нам боляче сприймати подібне на сьомому році російсько-української війни, яка продовжує тривати.

 

  Ми сподіваємося, що правоохоронні органи проведуть швидке й професійне встановлення осіб злочинців з подальшим притягнення останніх до відповідальності. Закликаємо усіх, хто має будь-яку інформацію щодо осіб, причетних до скоєння злочину, повідомити про це на лінію «102».

 

Нагадуємо: