У Києві затримали російського пропагандиста (ФОТО)

  У Києві слідчі Служби безпеки України призупинили активну діяльність і повідомили про підозру “екс-заступнику міністра інформації маріонеткової терористичної організації “ДНР”. За даними слідства, підозрюваний “працював заступником міністра” в 2014-2016 роках і публічно закликав жителів Донецької області до підтримки “ДНР”. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

 

  Він також активно пропагував політико-територіальну інтеграцію окупованих територій Донбасу з Росією і “агітував голосувати за фейкові псевдовибори”.

 

  Згодом “чиновник” перебрався на підконтрольну української влади територію поза встановленими пунктами пропуску. У Києві чоловік швидко влагтувався на робуоту політтехнологом і піарником в проросійській “громадсько-політичній структурі”.

 

  Оперативники СБУ встановили місце проживання “воїна інформаційного простору” ДНР “в Києві. Під час обшуків правоохоронці виявили та вилучили комп’ютерну техніку і матеріали, що підтверджують його злочинну діяльність.

 

  Затриманому повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) і ст. 258-3 (створення терористичної групи чи терористичної організації) Кримінального кодексу України.

 

Нагадуємо: