Мінветеранів виносить на громадське обговорення проєкт Положення про Книгу пам’яті добровольців

 Мінветеранів ініціює громадське обговорення проєкту «Положення про Книгу пам’яті добровольців-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України».

 

 До зазначеної «Книги пам’яті» будуть внесені дані про полеглих добровольців, які загинули внаслідок безпосереднього зіткнення з противником чи померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних із виконанням бойових завдань у районах та у період проведення АТО/ООС.

 

 Відповідно до проекту, занесення відомостей до Книги пам’яті буде  здійснюватися рішенням спеціальної комісії, створеної при Міністерстві у справах ветеранів України. До складу цієї комісії, за їхньою згодою, включатимуться представники суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом, військових формувань, правоохоронних органів, добровольчих формувань та громадських об’єднань.

 

 Також  пропонується виставляти для загального доступу та зберігати «Книгу пам’яті» в Меморіальному комплексі, розташованому на території Міністерства оборони України (проспект Повітрофлотський, 6, м. Київ).

 

 Взяти участь у громадському обговоренні проєкту Положення про «Книгу пам’яті добровольців» можуть усі бажаючі.

 

Зауваження та пропозиції приймаються 

до 5 жовтня 2020 року

 на електронну адресу mva.memory@gmail.com 

або за телефоном (044) 281 08 46.

 

 Детальніше ознайомитися з проєктом Книги пам’яті можна за посиланням.