Генерал-полковник Руслан Хомчак затвердив «Доктрину публічного спілкування для ЗСУ»

 25 вересня 2020 року, пресцентр Генерального штабу ЗСУ повідомив, що Головнокомандувач Збройних сил України генерал-полковник Руслан Хомчак затвердив Доктрину публічного спілкування.

 

 Цей документ визначає основні принципи організації інформаційно-комунікаційної діяльності у воєнній сфері.

 

 “В Доктрині публічного спілкування враховані як принципи та підходи армій провідних країн-членів НАТО, так і досвід набутий під час проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил”, – інформують у пресцентрі ГШ.

 

 Документ розробили в Управлінні зв’язків з громадськістю Збройних сил України.

 

 “Вона допоможе командирам усвідомити свою провідну роль у цьому важливому напрямі діяльності. А для офіцерів служб зв’язків з громадськістю (пресофіцерів) стане дороговказом при спілкуванні з суспільством та ЗМІ”, – наголосили в ГШ.

 

 Також доктрина буде корисною для викладачів і курсантів військових навчальних закладів, слухачів оперативно-тактичного та оперативно-стратегічного рівнів, які в майбутньому “здійснюватимуть проактивну комунікацію при прийнятті управлінських рішень”.

 

 У пресцентрі ГШ додали, що відповідно до нормативно-правових актів у військовій сфері, доктрини – це документи, які визначають систему офіційних поглядів і положень щодо управління, застосування, підготовки та забезпечення.