Заступник Міністра з євроінтеграції Олексій Ілляшенко, провів селекторну нараду Оперативного штабу при Мінветеранів з питань координації допомоги під час пандемії коронавірусної інфекції.

Під час наради він поспілкувався з Національним комітетом Товариства Червоного Хреста України (далі – ТЧХУ), керівниками громадської ради, ради ветеранів, представниками територіальних органів в областях, громадськими ветеранськими об’єднаннями та волонтерами.

Учасники обговорили питання щодо складної ситуації на Західній Україні, про потреби ветеранів та сімей загиблих, пов’язані з надзвичайною ситуацією.

Олексій Ілляшенко надав слово генеральному директору ТЧХУ Максиму Доценко, який повідомив, що Червоним Хрестом передано ветеранам в умовах карантину допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів по областям. Також він додав, що обласним організаціям західного регіону у зв’язку зі стихією, надано доручення щодо збору інформації потреб населення, евакуації, місць компактного поселення евакуйованих людей тощо.

«Загони швидкого реагування Національного комітету, приведені у режим підвищеної готовності, проводиться постійна оцінка потреб з метою збору та надання необхідної допомоги постраждалим аби забезпечити їх найнеобхіднішим», – підсумував він.

Голова громадської ради при Мінветеранів Дмитро Шатровський та голова ради ветеранів Володимир Лагута, доповіли про ситуацію, яка склалася на заході країни. Повідомили, що ситуація складна, але контрольована. На місцях ветерани створюють волонтерські групи з учасниками бойових дій і активно допомагають службам з надзвичайних ситуацій боротися з наслідками стихії.

Підсумовуючи Олексій Ілляшенко наголосив на тому, що у зв’язку з небезпекою розмиву ґрунту, потрібно приділити особливу увагу до питання меморіальних комплексів та кладовищ де поховані ветерани. «Зверніть увагу на те, що у зв’язку з інтенсивними опадами, виникли паводки, які можуть зруйнувати меморіальні комплекси, можливо вже є руйнування кладовищ. Тож потрібно тримати зв’язок з органами місцевого самоврядування, моніторити ці питання, щоб мати можливість оперативно реагувати на ситуацію», – наголосив заступник Міністра.

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Боротьба з псевдопатріотами та проросійськими рекетирами
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial