Мінветеранів має задавати тон державної політики щодо ветеранів, а не лише виконувати функцію надавача соціальних послуг (ВІДЕО)

  – Наші ветерани  можуть позитивно впливати на розвиток громад і суспільства у цілому. Завдання держави – допомогти ветеранам стати активною частиною територіальної громади Для цього Мінветеранів має почати відходити від виконання функцій суто сервісноорієнтованого пострадянського «собесу», – заявила міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в ефірі програми «Є сенс» на 5 каналі.

 

  За словами Юлії Лапутіної, сам факт створення   міністерства у справах ветеранів  говорить про те, що українське суспільство почало переосмислювати роль ветеранів для розвитку держави.

 

  – Наразі прийшов час проаналізувати й удосконалити ставлення суспільства до спільноти захисників України. Українці мають переосмислити роль ветеранів, які як ніхто знають ціну існування незалежності та мають унікальний досвід. Шана і повага – це перше, з чого ми маємо почати комунікацію суспільства з ветеранами. Для цього на часі модернізація міністерства у напрямку зміцнення спроможностей у практичній реалізації державної ветеранської політики, – зазначила міністерка.

 

Повністю інтерв’ю Юлії Лапутінної можна переглянути, перейшовши за посиланням: