Мінвет створить меморіал Захисникам України, – Юлія Лапутіна

  Міністерство ветеранів створить меморіал усім Захисникам України. Про це повідомила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна в інтерв’ю CNN під час робочого візиту до США. Вона зазначила, що відвідання Арлінгтонського національного цвинтаря стало для неї дуже зворушливим досвідом. “Я вражена неймовірним вшануванням пам’яті та повагою до людей, які захищали вашу країну”, – сказала міністрка.

  За словами Юлії Лапутіної, Мінветеранів планує взяти за приклад досвід Арлінгтона під час створення Національного військового меморіального кладовища у Києві, будівництво якого невдовзі має розпочатися.

  “Це буде меморіал не тільки нашим Героям російсько-української війни, а й усім Захисникам і Захисницям нашої України, учасникам боротьби за незалежність у різні історичні періоди”, – наголосила Юлія Лапутіна.

  ДОВІДКА: Арлінгтонський національний цвинтар – військове кладовище в Арлінгтоні, штат Вірджинія, США. На його території поховані учасники війн, президенти, голови Верховного суду і астронавти. Наразі цвинтар нараховує близько 300 тисяч поховань.

НАГАДУЄМО:

Часів Яр – раніше ніде було жити, а зараз немає кому