Міністр МВС Туреччини Сулейман Сойлу в інтерв’ю місцевій пресі звинуватив США в організації спроби військового перевороту в 2016 р за допомогою ватажка угруповання FETO Ґюлена, який мешкає в США.

 

Міністр МВС Туреччини Сулейман Сойлу

США не приймали ніякої участі в спробі державного перевороту в Туреччині в 2016 році і відразу ж її засудили, йдеться в опублікованій заяві керівника прес-служби держдепартаменту США. У Вашингтоні наголосили, що «необґрунтовані заяви про відповідальність США за події в Туреччині не відповідають статусу Туреччини як стратегічного партнера США і союзника по НАТО».

 

Попри таку обнадійливу заяву США видавати Ґюлена (на фото) своєму «стратегічному партнеру» категорично відмовляються.

 

Фетхуллах Ґюлен

Раніше агентство Reuters з посиланням на турецьку газету Hurriyet повідомило, що міністр внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу заявив про причетність США до спроби держперевороту в Туреччині в 2016 році.

 

Нагадаємо, спроба військового перевороту в Туреччині сталася в ніч з 15 на 16 липня 2016 року. Жертвами зіткнень стали більше 250 турецьких громадян, понад 2 тис осіб були поранені, заколот в результаті був придушений.

 

Влада Туреччини звинувачують в організації невдалого перевороту угруповання FETO, лідером якого є проживає в США Фетхуллах Ґюлен і якого оберігають і патронують американські спецслужби.

 

Нагадаємо:

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial