Маріупольский м’ясник чекає на нове призначення

  Деякі російські ЗМІ поширили інформацію про звільнення генерала мізінцева, якого називають  “маріупольский м’ясник”, з посади заступника міністра оборони. Він відповідав за матеріально-технічне забезпечення армії.

  Офіційно цю інформацію не підтверджено. У кремлі прес-секретар дмітрій пєсков не став підтверджувати чи спростовувати звільнення заступника голови міноборони мізінцева. “Нічого не можу із цього приводу сказати. Тут тема міноборони”, – цитують його росЗМІ.

  мізінцева було призначено на посаду заступника міністра оборони рф у вересні 2022 року. До цього він став відомим використанням осудливої тактики обстрілів цивільних центрів в Алеппо в 2015-16 роках, та в Маріуполі. За звірства проти українського народу він дістав прізвисько “Маріупольский м’ясник”.

  Півроку тому Головне управління розвідки Міністерства оборони України оприлюднювало аудіозапис, на якому генерал-полковник михайло мізінцев, один із злочинців, відповідальних за знищення Маріуполя, називає підлеглих “ублюдками”, “мразями” та “пиками смердючими”.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 427 доба – події на фронті і в Світі