Лукашенко раптом вирішив налагодити відносини з Польщею

  Самопроголошений президент Білорусії Олександр Лукашенко раптом вирішив «налагодити відносини» з Польщею, які саме він раніше і зіпсував, безпідставно звинувативши сусідню країну в агресивних намірах.

  “З поляками потрібно розмовляти. Я доручив прем’єр-міністру зв’язатися з ними. Якщо вони хочуть, давайте розмовляти, налагоджувати відносини. Ми сусіди, а сусідів не вибирають, вони від Бога”, — наголосив самопроголошений білоруський керівник.Про це пише прес-служба Лукашенка.

  За словами Аляксандра Грыгаровіча, Польща зараз нібито навмисне “нагнітає обстановку”, оскільки 15 жовтня у країні парламентські вибори і їм потрібно нагнітати обстановку для того, щоб показати, що вони правильно озброювали та переозброювали країну.

  Лукашенко заявив, що наразі Білорусь живе насамперед за рахунок Сходу — співпраці з росією та Китаєм. Також самопроголошений зазначив, що не варто забувати і про високотехнологічний Захід.

  “Вони поруч, вони наші сусіди — Євросоюз. І відносини з ними втрачати не можна. Ми до цього готові, але з урахуванням наших власних інтересів. Повірте, настане час (зараз така турбулентність, кажучи вашою мовою, складнощі великі) — у 2024-2025 роках, я впевнений, відбудуться серйозні зміни у світі зокрема”, — заявив самопроголошений.

НАГАДУЄМО:

Територіальні органи Міністерства у справах ветеранів будуть ліквідововані, – Кабмін