Льотчики НГУ отримали сертифікати на виконання польотів на Airbus Helicopters H-225 (ФОТО)

В період з 11 січня  по 20 лютого  на базі Спеціального авіаційного загону оперативно-рятувальної служби ДСНС України в місті Ніжин відбулися навчально-тренувальні збори, під час яких інструктори  Airbus Helicopters проводили підготовку авіаторів Національної гвардії України. Льотчики частини  2269 вчилися обслуговуванню та виконанню польотів на вертольотах H-225. Крім того, під час зборів було залучено техніку та персонал військової частини. 

 

Інформацію про навчання було опубліковано на сайті Національної гвардії України. 

 

Возможно, это изображение (самолет и в помещении)

 

Три дні проходили заняття з підготовки льотчиків-інструкторів, в яких взяли участь 3 льотчики та які по закінченню успішно виконали контрольні перевірки та екзаменаційний політ з отриманням відповідних сертифікатів.

 

Возможно, это изображение (вертолет)

 

Наступною частиною зборів відпрацьовувалось питання підготовки льотного складу щодо обльотів авіаційної техніки, в яких взяли участь 2 льотчики. Заліковий політ льотчики виконали з високою якістю та отримали відповідні сертифікати. 

 

Возможно, это изображение (1 человек и летательный аппарат)

 

Поставки вертольотів типу H225 для потреб Національної гвардії України продовжуються відповідно до угоди між “Airbus Helicopters“ та державним підприємством «Українське авіаційно-транспортне підприємство “Хорів-АВІА” підписаної ще у 2018 р. Умовами контракту передбачено впродовж 2018-2022 років передати дванадцять вертольотів типу H225 для потреб Національної гвардії України.

 

Возможно, это изображение (вертолет и на открытом воздухе)

 

У грудні 2018 року до до Гвардійської авіаційної бази ( в/ч  2269) прибув перший гелікоптер Airbus Helicopters H-225, а в грудні 2019 року – другий. В цьому році авіаційна частина очікує прибуття ще двох таких вертольотів.

 

Нагадуємо: