Представник спілки ветеранів АТО, депутат Харківської міської ради (ЄС), Юрій Корсунов  розповів, яку кількість ділянок отримали особи, які мають статус учасника бойових дій. За його словами, ветеранам передали у власність 62 земельні ділянки. Відповідні данні депутат озвучив під час проведення чергової сесії Харківської міської ради 24 лютого 2021 року. 

 

 

“Заради можливості учасникам АТО/ООС отримувати земельні ділянки у межах міста, активісти Спілки ветеранів АТО проводили численні пікети, зібрали більш як 5000 голосові за петицію стосовно вирішення цього питання. І от, нарешті, керівництвом міста це питання почало вирішуватися”, – заявив Юрій Корсунов.

 

Він також додав, що у ветеранів війни на Донбасі є питання щодо прозорості формування списку отримувачів. Не зрозумілим, за словами депутата, залишається і якість самих земельних ділянок. Втім, Юрій Корсунов, закликав депутатів міської ради підтримати таке рішення, оскільки це буде важливим прецедентом для подальшої передачі землі у межах міста для ветеранів АТО/ООС.

 

“Надалі, заради справедливого та ефективного вирішення питань соціальної підтримки учасників АТО/ООС, створюється громадська рада. До складу ради увійдуть представники ветеранських спільнот учасників війни на Донбасі. Розраховуємо на подальшу плідну співпрацю з керівництвом міста і депутатським корпусом”, – підсумував депутат.

 

Відповідно до статті 12 п. 14 Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, земельні ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, розміром не більше 0,10 га, мають першочергово надаватися учасникам бойових дій. Земельні ділянки можуть бути надані військовослужбовцям у власність у межах норм безоплатної приватизації, визначених статтею 121 Земельного кодексу України.

 

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial