Перший президент України Леонід Кравчук погодився увійти в українську делегацію в ТГК у Мінську. Таким чином, Кравчук замінив у складі ТКГ Леоніда Кучму, який днями вийшов з переговорів щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Чому це питання може схвилювати патріотичну спільноту? Ми не будемо зайвий раз нагадувати про комуністичне минуле – само собою, що Кравчук – представник радянської номенклатури, але одночасно він і перший президент незалежної України.

 

Питання викликають інші елементи його більш пізньої біографії. Наприклад, Кравчук став медійним обличчям Опозиці́йного блокк «Не Так!» — проросійського політичного альянсу, створенного для участі в українських парламентських виборах 2006 року. Третім у списку цього об’єднання йшов одіозний політик Віктор Медведчук.

А от ще один ролик змусив багатьох задуматися над фразою Кравчука, кинуту в травні під час інтерв’ю Дмитру Гордону: «Він міг би бути ще кращим прем’єр-міністром. Янукович». В ньому перший президент напряму агітує за Віктора Януковича.

 

Тому, шо послідовний.

Опубликовано Ярославом Божко Четверг, 30 июля 2020 г.

«Про участь Кравчука в СДПУ (о) і блоці “Не так!” всі мабуть пам’ятають. Горе в тому, що він дійсно батько української соціал-демократії. І її зелену версію ми бачимо на Банковій та в Раді нині» – прокоментував ситуацію політолог Ярослав Божко.

На його думку, в кінцевому підсумку саме Кучма став одним з тих хто в самій ТКГ зупиняв ексцеси форсованої реінтеграції з виборами без контролю над кордоном. Тож призначення Кравчука може стати якраз причиною невідворотних втрат суверенітету.

 

Нагадаємо

Леонід Кравчук погодився ввійти до складу Тристоронньої контактної групи (ВІДЕО)

Please follow and like us:

Блог

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Нарахування пільг за теплопостачання для учасників бойових дій
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial