Китай допомагає рашистам у війні проти України

КНР1

  Китайська супутникова компанія Spacety, яку потрапила до чорного списку США на початку цього місяця, надавала супутникові знімки позицій ЗСУ рашистській ПВК “вагнер”. Про це заявив помічник держсекретаря США у справах Східної Азії та Тихоокеанського регіону Даніель Крітенбрінк, під час слухань у Конгресі.

  Spacety спеціалізується на малих супутниках і супутникових послугах. Раніше в компанії заявляла, що дотримуються міжнародних санкцій проти рфії і не співпрацюють з цією країною.

  Крім того, Китай витрачає мільярди доларів на поширення дезінформації, яка частково чи повністю збігаються з наративами рфії щодо агресії проти України, передає The Guardian.

  Координатор Центру глобальної взаємодії Джеймс Рубін заявив, що росія та Китай витрачають мільярди доларів, намагаючись маніпулювати інформацією. Але Пекін діє глобально та витрачає набагато більше, ніж москва. Він зазначив, що Китай “повторює та поширює аргументи Росії про війну, яку розв’язала НАТО”.

  Рубін наголосив, що “деякі країни півдня не можуть навіть визнати, що це вторгнення, не кажучи вже про те, щоб вирішити, на чиєму вони боці…Для деяких африканських країн, для деяких азіатських країн — це далека війна. Вони вважають, що не одержують достатньої уваги із Заходу і це змушує деяких із них дивитися на цю війну саме під цим кутом “.

  НАГАДУЄМО:

Самопроголошений президент поїхав до Китаю