Китайці створили величезну таємничу інформаційну базу про всіх впливових людей світу. Кажуть – це потрібно для війни

Китайський військовий підрядник склав профілі більш ніж 35 000 австралійців від прем’єр-міністра Скотта Моррісона до мільярдера Майка Кеннона-Брукса в рамках гігантської глобальної бази даних, націленої на впливових фігур.

 

База даних була складена Шеньчженьською фірмою “Zhenhua Data”, яка обслуговує Народно-визвольну армію і Комуністичну партію Китаю.

 

Компанія каже про ведення гібридної війни і маніпулюванні реальністю через соціальні мережі, і розглядає свою місію як використання “великих даних” для “великого омолодження” китайської нації.

 

Читайте також:

 

Росгвардія отримала новенькі командно-штабні машини Р-142НСА-Р

 

Ця база даних ключових осіб за кордоном (OKIDB) розставляє людей по ряду параметрів, які індивідуально застосовуються до кожної людини. Розвідувальне співтовариство бачить її інструментом агентств безпеки Китаю, які допомагають визначати цілі і краще розуміти впливові фігури всередині країни.

 

База даних охоплює понад 2,4 мільйона чоловік по всьому світу. Консорціум має доступ до записів 51 000 американців, 35 000 австралійців, 10 000 індійців, аналогічного числа британських громадян і 5000 канадців.

 

На додаток до профілізації людей Чженьхуа стверджує, що база даних може бути використана для втручання в суспільну думку або посилення екстремістських голосів в соціальних мережах, щоб посіяти розбрат або поширити дезінформацію.

 

“Все можна перетворити в реальність за допомогою соціальних мереж”, – йдеться на сайті компанії.

 

Нагадаємо:

 

Священник, який допомагав сепаратисту Гіркіну, тепер працює духовником Нацполіції