Росгвардія отримала новенькі командно-штабні машини Р-142НСА-Р

Холдинг Роселектроніка поставив Росгвардіі партію командно-штабних машин для організації мобільних польових вузлів зв’язку. Про це повідомляє прес-служба держкорпорації “Ростех”.

Кількість машин в партії не повідомляється. Як заявив гендиректор Рязанського радіозаводу (входить в Роселектроніку) Юрій Смірнов, всього на сьогоднішній день різним замовникам з силових відомств вже поставлено понад сотню одиниць КШМ Р-142НСА-Р.

Командно-штабні машини Р-142НСА-Р дозволяють оперативно розгорнути мережу передачі даних у відкритому і закритому режимах із застосуванням алгоритмів шифрування, а також об’єднати кілька телекомунікаційних систем для роботи в єдиному інформаційному просторі, – йдеться в повідомленні.

Екіпаж машини складається з 5-ти осіб

Підготовка до роботи під час руху займає 5 хвилин.

Повне розгортання системи для роботи на всі типи антен в умовах польового вузла зв’язку, з прокладанням ліній абонентської мережі, становить не більше 40 хвилин.

Обладнання працює в KB і УКВ діапазонах, має можливості під’єднання до телефонних мереж колективного користування та підключення до радіотелефонного зв’язку.

КШМ Р-142НСА-Р використовувалися під час чемпіонату світу з футболу 2018 року для забезпечення безпеки учасників і глядачів.

Штаб міжнародних навчань «SEA BREEZE 2020», які пройшли місяць тому,  було розгорнуто в «КШМ-трансформері».

Крім того, варто зазначити, що й військові Білорусі теж отримали нову командно-штабну машину.