Китайці спустили на воду другий есмінець

Як повідомляє регіональне видання Тибетського автономного району КНР Lhasa Daily, 2 березня 2021 року на військово-морській базі Північного флоту ВМС НВАК в Циндао пройшла церемонія введення до складу китайських військово-морських сил другого есмінця проекту 055 “Лхаса” (бортовий номер 102).


Корабель був побудований на шанхайській верфі Shanghai Jiangnan Changxing Shipbuilding and Heavy Industry Corporation ( “Цзяннань-Чансин”) підприємства Jiangnan Shipyard (Group) компанії Shanghai Shipbuilding Сompany, що входить до складу китайської державної суднобудівної корпорації China Shipbuilding State Corporation (CSSC). Всього до теперішнього часу в КНР ведеться будівництво шести (з урахуванням есмінця “Далянь”, бортовий номер “105”, який знаходиться на заводських ходових випробуваннях в Південно-Китайському морі) есмінців проекту 055.

 

На відео відвідування делегацією Тибетського автономного району КНР есмінця “Лхаса “проекту 055 на церемонії введення корабля до складу ВМС НВАК. 2 березня 2021 року.

 

Нагадаємо: