Китайські літаки здійснили найбільше вторгнення у повітряний простір Тайваню (ФОТО)

Одразу 38 військових літаків ВПС Китайської Народної Республіки порушили повітряний кордон Тайваню. Про це повідомляє УНН. Літаки пролетіли двома хвилями в п’ятницю, коли Пекін відзначив заснування Китайської Народної Республіки. 

 

Міністерство оборони Тайваню вперше повідомило, що тайванські винищувачі зіткнулися з 18 винищувачами J-16 та чотирма винищувачами Су-30 плюс двома ядерними бомбардувальниками H-6 та протичовновим літаком.

 

Тоді вранці в суботу міністерство повідомило, що ще 13 китайських літаків були залучені до місії у ніч на п’ятницю-10 J-16, 2 H-6 і літак раннього попередження.

 

У ньому йдеться, що Тайвань направив бойові літаки, щоб попередити китайські літаки, в той час як для їх спостереження були розгорнуті ракетні комплекси.

 

Перша партія китайських літаків летіла в районі, близькому до островів Пратас, причому два бомбардувальника летіли найближче до атолу, згідно з картою, виданою міністерством.

 

Друга група полетіла до протоки Баші, що відокремлює Тайвань від Філіппін, ключового водного шляху, що з’єднує Тихий океан із спірним Південно-Китайським морем.

 

Тайвань і Китай розділилися під час громадянської війни в 1949 році, і Китай не виключає можливості возз’єднання з Тайванем силою. Пекін виступає проти участі Тайваню в міжнародних організаціях.

 

 

 

Нагадуємо: