Китай продовжує нарощувати військовий бюджет

Наступного року військовий бюджет КНР становитиме понад 200 млрд американських доларів, що на 6.8 відсотка вище за цьогорічний показник. Нарощування витрат на армію пов’язане з програмою модернізації китайського війська. 

 

Інформацію про нарощування військового бюджету було оприлюднено Міністерством фінансів КНР під час Всекитайських зборів народних представників в Пекіні. Під час зборів прем’єр-міністр державної ради КНР повідомив, що зусилля по зміцненню Народно-визвольної армії будуть продовжені. Він пообіцяв підвищити вишкіл і готовність в усіх напрямках, а також поліпшити підхід країни до науки, технологій та промисловості.

 

Китай продовжує свою масштабну програму військової модернізації у всіх напрямках Народно-визвольної армії. Крім того, КНР  продовжує агресивні дії в Східному і Південно-Китайському морях. У цих водах, за допомогою збройних сил і воєнізованих формувань,  Китай розгорнув те, що деякі вважають кампанією тиску на Тайвань. Китай також залучений в територіальні суперечки з іншими азійськими країнами

 

Нагадуємо: