Кремлівська пропаганда активізувала зусилля по підготовці своїх громадян до вторгнення ЗС Росії в Україну – Андрій Піонтковський

  З початком весни 2021 року різко змінила тональність російської пропаганди по відношенню до України.  Сьогодні чітко простежується підготовка Кремля до нової агресії. Таку заяву в інтерв’ю Espreso.TV зробив російський політолог-втікач і критик Путіна Андрій Піонтковський.

 

  «Пропагандисти явно готують суспільство до масованого військового вторгнення в Україну. Для цієї війни вже підібрана пропагандистська формула. Вона вперше з’явилася на цих поганих політичних каналах в понеділок 01 березня. Це так звана «превентивна операція з примусу України до миру», – заявив Піонтковський.

 

  Він зазначив, що це «формулювання» було «доведено» до гібридної російської армії на Донбас. І терористи одразу заговорили про «превентивні удари по вогневих точках ВСУ». Піонтковський прогнозує, що вторгнення в Україну обернеться для Росії «величезною моральною, політичною та військовою катастрофою».

 

  Політолог-втікач підкреслив, що коли США дозволять Москві захопити нові території України, то це буде означати повний  крах всієї повоєнної системи безпеки Європи. А у Москві це, можливо, зовсім не розуміють. «Сьогодні існує два драйвера наступу на Україну. 1) Це імперські плани – без України немає ніякої російської імперії. І тут проблема не лише в Путіні. Цим хвора вся політична еліта Росії без винятку. 2) Ні в якому разі можна показувати російському народу приклад успішного розвитку України за зразком західної моделі, бо для росіян воно може виявитися дуже «заразним», пояснив Піонтковський.

 

Читайте також:

  За даними української групи «Інформаційне Опір», на окупованих територіях Луганської і Донецької областей України окупаційною адміністрацією розгорнута масштабна інформаційна кампанія із залякування місцевого населення черговим фейковий «майбутнім наступом» армії України. Головною метою цієї компанії є не стільки вплив на морально-психологічний стан населення окупованих територій черговою страшилкою «укропского наступу», скільки спроба створення необхідного інформаційного фону для ескалації бойових дій з боку агресора, пише видання.

 

..Підтвердженням цьому є також недавні публічні заяви представників окупаційної адміністрації, зокрема, ватажка банди «ДНР» Пушиліна Дениса Володимировича, зокрема поширена ними недавно інформація про «дозвіл» збройним формуванням окупантів «відкривати вогонь на випередження», а також інсайдерські дані про заходи, які зараз здійснюють втілюються в життя в збройних формуваннях російських окупантів.

 

  Спостерігачі підкреслюють, що «з огляду на той факт, що діями представників окупаційної адміністрації керують державні органи Росії, дані заяви є наслідком офіційного рішення військово-політичного керівництва Російської Федерації про вихід з так званого «Мінського процесу» і бажання надалі активізувати своє втручання у внутрішні справи держави Україна за допомогою продовження агресії, в тому числі, із застосуванням військової сили».

 

Політолог Піонтковський попереджає, що Москва робить все до того, щоб розпочати масштабне військове вторгнення в Україну.

 

Нагадуємо: