Кремль розпочав великі чистки на флоті

  Після загибелі флагмана ЧФ крейсера “Москва” тему “чистки” керівних кадрів на флоті росії військовим чиновникам вдалося сховати під килим. Але через те, що “зимовий наступ” російських військ завершився “весняним вихлопом”, Путін вирішив “пригадати все” своїм “полководцям”, і розпочав з “флотоводців”.

  З 14 до 20 квітня 2023 року було проведено раптову перевірку на Тихоокеанському флоті. “На папері” перевірка підтвердила “високу бойову готовність до відсічі агресії ймовірного супостата з усіх напрямків”.

  Але після цієї перевірки у відставку було відправлено командувача Тихоокеанським флотом росії Сергія Авакянця. Він аж 12 років керував “наймолодшим” флотом рфії. Бойового адмірала “перевели” на посаду Голови штабу з центрів військово-спортивної підготовки та патріотичного виховання.

  Однією з причин “кадрового переміщення” Авак’янця став “жахливий стан довіреного йому флоту”. Провалено навчання з блокування висадки десанту ймовірного противника на Курильських островах та на Сахаліні. Власне, для їх захисту і створювався Тихоокеанський флот. Тепер керувати Тихоокеанським флотом і відправляти моряків з Далекого Сходу “на м’ясо” в Україну буде екс-балтійський адмірал Лііна

Кремль на півдні України створив Дніпровську групу військ

  “Переміщення” Авакянця відбулося в той час, як у ЗМІ з’явились повідомлення про списання на металобрух флагмана Північного флоту, важкого ракетного атомохода “Пьотр Вєлікій”. Це була гордість усього рашистського флоту – найбільший неавіаносний бойовий корабель у Світі! Але грошей на його модернізацію немає, тому “Пьотр Вєлікій” приплив до місця останньої швартовки.

  Усунення Авакянця та демонтаж “Петра Великого” підкреслюють нездатність рфії не те, що ходити в далекі морські походи, а й, навіть, “позатикати” безліч величезних дірок в обороні морської акваторії росії.

  Але не зважаючи на деякі невелики труднощі, агресію проти Україн кремль припиняти не збирається. На літо-осінь рашисти готують свої сухопутні війська до чергового контрнаступу.

 Юріс Шалтіс, НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

Угорщина вважає США другом, а росією – економічним партнером