Чиновники заподіяли шкоду ЗСУ майже на 12 мільйонів гривень

  Міжвідомча слідча група у складі детективів НАБУ та слідчих ДБР за процесуального керівництва прокурорів САП викрили групу чиновників, які заподіяли шкоду ЗСУ майже на 12 мільйонів гривень. Інформацію розміщено на сайті НАБУ.

  Зокрема, повідомили про підозру екс-заступнику міністра та екс-керівнику одного із департаментів Міністерства оборони України у зловживаннях при закупівлі харчування для ЗСУ.

  “За даними слідства, у 2020 році Міноборони провело тендери на закупівлі послуг з організації харчування для Збройних Сил України на 2021 рік. Колишній заступник міністра надав вказівку керівнику департаменту укласти додаткові угоди з постачальниками послуг.

  Згідно із ними, з основних договорів виключено зобов’язання постачальників з транспортування продуктів та своєчасного поповнення недоторканих продовольчих запасів ЗСУ. Відтак, цим тепер мало займатись ЗСУ, витрачаючи додаткові бюджетні кошти і залучаючи особовий склад і техніку.

  В результаті державі заподіяно майже 12 млн збитків. Крім того, дії підозрюваних призвели до зниження бойової готовності й обороноздатності Збройних Сил України та створили потенційну загрозу основам національної безпеки України в особливий період.” — зазначено в повідомленні.

НАГАДУЄМО:

Угорщина вважає США другом, а росією – економічним партнером