Кремль провів на Придністров’ї вибори президента

  Вибори “президента Придністров’я” відбулися 12 грудня 2021 року. “Перемогу” здобув нинішный голава регіону Вадим Красносєльській. За нього були “віддали голоси” 113,6 тис. осіб, або 79% жителів регіону, яким дозволено голосувати.

 

  З п’яти претендентів, що висували свою кандидатуру, у виборчі бюлетені потрапили лише два — Вадим Красносєльській і маловідомий політик (технічний кандидат) Сергей Пінзар, який набрав 11,8% голосів. Один претендент за кілька тижнів до виборів несподівано відкликав свою кандидатуру, ще двох зняли з перегонів за рішенням місцевого Центрвиборчкому.

 

  Вибори “президента Придністров’я” офіційний Кишинів вважає незаконними,  повідомив Балканський оглядач

 

  Міністерство закордонних справ Румунії також заявило, що не визнає легітимність “так званих виборів, які відбулися 12 грудня 2021 року в Придністровському регіоні Республіки Молдова”. У Відомстві зазначили, що «Румунія підтримує всеосяжне, мирне та тривале врегулювання Придністровського конфлікту відповідно до міжнародного права, поважаючи при цьому суверенітет та територіальну цілісність Республіки Молдова в її міжнародно визнаних кордонах. без впливу на її європейське майбутнє».