З Польщі до Білорусі втік солдат та попросив політичного притулку (ВІДЕО)

  16 грудня 2021 року, в Польщі, під час несення служби на кордоні з Білоруссю, зник солдат Еміль Чечко. 17 грудня 2021 року він з’явився на телевізійних екранах у Білорусі. Сьогодні всі російські пропагандистські ЗМІ розтиражували втечу і ту дичину, яку наговорив Чечко білоруським та російським «кореспондентам».

 

  Спочатку білоруське ТБ повідомило, що військовий залишив лави польської армії, оскільки не зміг витримати «нелюдського ставлення до мігрантів на кордоні». Його обурило, що польська армія захищає свою країну від людей, які незаконним шляхом, використовуючи каміння, палиці та лазерні указки, намагаються туди незаконно прорватися. Не просто так, у законний спосіб, перейти через прикордонний перехід, який знаходиться аж за 15-20 метрів, а саме проскочити до Польщі через кордон лісом.

 

  Не в силах винести все це, Еміль Чечко «зняв форму і без одягу, перебіг на територію Білорусі».

 

 

  Міністр оборони Польщі Маріуш Блащак, коментуючи те, що Чечко наговрив “журналістам”, скзав: «Солдат, який вчора зник, має серйозні проблеми із законом, і він в принципі не міг бути спрямований на службу на кордоні». Також є непідтверджена інформація про те, що Еміль Чечко минулої суботи був затриманий у місті Гіжицько за водіння у нетверезому стані: мав у крові 1,5 проміле алкоголю та був під впливом марихуани.