Кремль намагається відновити боєздатність військ використовуючи радянську техніку 50-60 років 20 століття

  Кремль не може повноцінно відновити боєздатність виведених з України пошарпаних російських військових підрозділів. Втративши під час “Спецоперації наукраінє” значну частину свого військово-технічного потенціалу, росіяни змушені постачати в підрозділи, які зазнали невідновних втрат, техніку та озброєння радянського виробництва 50-60 років минулого століття. Про це інформує ГУР. 

 

  Зі складів довгострокового зберігання техніку, в більшості, навіть не можуть своїм ходом доставити до підрозділів. Проте, військових заставляють її приймати та доповідати командуванню про повну укомплектованість та забезпечення бойових частин.

 

  Протягом квітня 2022 року з баз зберігання у РФії знято:

  • 18 САУ “Мста-С” з арсеналу ракетно-артилерійського озброєння Східного ВО (Уссурійськ, Приморський край);
  • 28 САУ “Акація” з 94 арсеналу ГРАУ (Омськ);
  • 15 САУ “Мста-С”, 5 САУ “Акація” та 20 САУ “Гвоздика” з арсеналу комплексного зберігання РАО (Гагаринський, Свердловська обл.);
  • 15 РСЗВ “Ураган” та 11 ТРК “Точка-У” зі 109 арсеналу ГРАУ (Батарейна, Іркутська обл.).
  • Відновлення боєздатності та укомплектування військ Західного ВО здійснюється, у тому числі шляхом озброєння та військової техніки знятої зі зберігання 239 центру забезпечення мобілізаційного розгортання (Богучар).

 

  Сьогодні проржавіле та прогниле військове-технічне відлуння “вєлікого прошлого” стає основою російського “настоящєго”. Проте, така ситуація не бентежить керівництво Росії. Їм байдуже скільки “гарматного м’яса” та на чому відправляти у бій за просування “русского міра”.