Кравчук обіцяє дзеркальну відповідь на мобілізацію бойовиків на Донбасі

Представник України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук в інтерв’ю телеканалу “Дім” заявив, що підконтрольні Росії незаконні збройні формування на Донбасі активно готуються до бойових дій. За словами Кравчука, Україна має відповідати дзеркально на такі дії. 

 

“Ми знаємо, що стягуються війська, що проходять тренування, навчання. Але українська армія вже не така, як п’ять років тому – ми готові захищати свою землю”, — зазначив глава української делегації в ТКГ.

 

Крім того, перший Президент України розповів, що українські силовики володіють ситуацією на Донбасі. За його словами, ЗСУ, СБУ та МВС мають інформацію отриману через розвідку і для них нічого несподіваного немає. Кравчук наголошує, що “сьогодні Україна захищається від російського ворога”.  

 

“Кожен день я чую заяви в Вашингтоні, в Брюсселі, що Європа все більше розуміє, хто виступає агресором — Росія. Сполучені Штати Америки заявляють, що суверенітет України не залишиться без допомоги, допомога буде нарощуватися. Таким чином Світ не буде байдужий до тих спробам, якщо хтось зважиться таким способом відчувати світ і далі. Думаю, він поплатитися дуже серйозно”, – підкреслив Леонід Кравчук.  

 

Нагадуємо: