Кравчук допускає військову військове вторгнення РФ на півдні України

Голова української делегації у Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що подача води до окупованого Криму неможлива навіть на фоні можливих бойових дій зі сторони РФ. Відповідну думку перший президент України озвучив в коментарі Радіо Свобода. 

 

“Я думаю, що питання води для Криму буде загострюватися, я думаю, що це буде один з поштовхів для Росії пробити дорогу звідти до України. Херсон, Маріуполь – цю частину вони хочуть якось пробити до Криму, щоб забезпечити Крим водою. Оце буде одна з причин більших атак чи більших агресивних кроків Росії. Це можливо. Але примусити у такий спосіб Україну постачати воду – нічого не вийде”, – заявив Кравчук.

 

На думку голови ТКГ наразі невідомо, на які потреби може бути використана вода з України, оскільки окупанти хочуть перетворити Крим на військову базу. 

 

“Зараз я бачу, що Крим хочуть перетворити на військову базу і вже введений Крим в систему Російської Федерації, став одним з округів, то тепер за все несе відповідальність Росія. І Україна просто так поставляти воду в Крим не буде, тому що ми не знаємо, кому ця вода піде – громадянам на полив, чи військовим заводам, чи ще комусь. За все несе відповідальність Росія”, – зазначив Кравчук.

 

Раніше голова делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі, Леонід Кравчук стверджував, що воду в анексований Крим “можна дати в разі гуманітарної катастрофи”.

 

Нагадуємо: