КОМАНДУВАЧ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК ЗУСТРІВСЯ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА

10 лютого 2020 року у Командуванні Сухопутних Військ Збройних Сил України відбулась зустріч генерал-лейтенанта Олександра Сирського, командувача Сухопутних Військ, з делегацією Міжнародного Комітету Червоного Хреста (МКЧХ). До делегації входили представник по роботі зі збройними силами та органами безпеки Дієго Веллозо та радник по роботі зі збройними силами та органами безпеки Ігор Лимаренко.

Під час зустрічі відбулось обговорення планів спільних робочих зустрічей МКЧХ на 2020 рік. Заплановано проведення навчань щодо норм міжнародного гуманітарного права – для командного складу військових частин Сухопутних Військ Збройних Сил України, які залучатимуться до проведення Операції Об’єднаних Сил.

– Ми представляємо різні структури, але знаходимось в одному місці і виконуємо схожу місію: ви, як представники Збройних Сил України, захищаєте громадян України, а Міжнародний Комітет Червоного Хреста турбується щодо захисту цивільного населення і інфраструктури. Основна мета наших тренінгів – роз’яснити, які функції і завдання виконує Червоний Хрест та як з ним співпрацювати, – повідомив Дієго Веллозо.

Командувач Сухопутних Військ Збройних Сил України генерал-лейтенант Олександр Сирський зазначив, що Сухопутні Війська приділяють багато уваги вивченню міжнародного гуманітарного права у тих частинах, що готуються до ротації у район проведення ООС. Тому Командування підтримує ініціативу МКЧХ щодо проведення занять щодо норм міжнародного гуманітарного права і високо цінує співпрацю з Червоним Хрестом.

Служба зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних Військ ЗС України