Кількість нових виявлених випадків інфікування за добу в Україні перевалила за 5 тисяч: епідемія набирає обертів

 В Україні Станом на дев’яту годину ранку 08 жовтня 2020 року зафіксовано майже 245 тисяч випадків інфікування  COVID-19. За минулу добу виявлено рекордну кількість інфікованих – 5397 осіб. І це не єдиний антирекорд на сьогодні.

 

 За минулу добу ускладнення після COVID-19 стали причиною смерті 93 українців. Всього від початку епідемії померло вже 4 690 людей.

 

 Кількість хворих зросла на 3041 особу. Активних хворих на сьогодні налічується 131 811 людей.

 

 Приємною новиною є те, що кількість тих, хто вилікувався теж зросла на 2263 людини. Загальна кількість тих, хто подолав хворобу становить 108 233 особи.

 

 В цілому по Україні ситуація, як бачимо на діаграмі, досить невтішна.

 

 Найбільше виявлених інфікованих виявлено  в  Києві, Харківській та Львівський областях. Найменше інфікованих виявлено у Херсонській області.

 

Ряд експертів головною причиною різкого зростання приросту інфікованих вбачають у недотриманні громадянами масочного режиму та соціальної дистанції та дозвіл влади на відвідування учнями та студентами навчальних закладів. Враховуючи той факт, що в школах дітям “дозволили” не вдягати захисні маски, в  вересні відбулося масове інфікування дітей, а через них – їхніх батьків.

 

Про саме такий розвиток ситуації ряд лікарів намагалися попередити українських чиновників. Але можновладці їх “не захотіли почути”. 

 

Ті ж самі експерти прогнозують різке зростання кількості інфікованих та хворих. За “песимістичним прогнозом” на кінець жовтня нас очікує щоденний приріст нових виявлених випадків інфіковування COVID-19 по 7-8 тисяч за добу.