На ділянці кордону Ізраїлю з Йорданією довжиною у 40 кілометрів від соляних басейнів Мертвого моря до селища Наото а-Кікар  почалося будівництво соляного вала висотою до 13 метрів. Про це пише  місцеве видання “ynet”.

 

 

Стіна повинна ускладнити проникнення в Ізраїль нелегальних іммігрантів з Туреччини і Грузії, а також контрабандистів. Для будівництва валу використовуються величезні поклади відходів виробництва, мільйони тонн солі, з Мертвого моря. Завдяки наявності сировини на місці і можливості використовувати її безкоштовно, проект практично нічого не коштує ізраїлитянам. Уже  споруджено 2 кілометри валу, а всі роботи планується завершити через 6 місяців.

 

Читайте також:

 

Ізраїль продемонстрував можливості протиракетної системи “Праща Давида” (ФОТО)

 

 

За охорону кордону з Йорданією від Мертвого моря і до Червоного моря відповідає територіальна бригада «Йоав». 240 км кордону, причому майже на всій її довжині немає прикордонного паркану. Виняток – лише південна ділянка кордону, від аеропорту Рамон і до Ейлату.

 

Зазвичай на оперативній роботі в даній зоні знаходиться всього один батальйон, часто резервний, зазвичай підпорядкований Командуванню тилом або артилерії (тобто рятувальники або артилеристи без артилерії, що функціонують як легка піхота). Це всього лише рота на 40 кілометрів.

 

 

За цей проект бригаду вже нагороджено премією за інновації від генерал-лейтенанта Авіва Кохаві.

 

Нагадаємо:

 

Слідкуйте за нами

Відео

Секретні документи МВС. Стеження за активістами
{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial