Ірина Верещук відвідала заклади для учасників бойових дій в Сумах

  Віцепрем’єр-міністерка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук відвідала комунальну установу Сумської міської ради – Центр учасників бойових дій, діяльність якого спрямована на підтримку та відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя в суспільстві захисників України та їхніх сімей, інформує Мінреінтеграції.

   Заклад забезпечує соціальну підтримку та супровід, юридичне консультування, психологічну допомогу, функціонує відділення реабілітації. На базі цієї комунальної установи реалізується експериментальний проєкт щодо запровадження Інституту помічника ветерана.

   За даними Мінреінтеграції, на обліку в центрі перебувають понад 3,5 тисячі осіб, з них більш ніж 1,5 тисячі – члени сімей учасників бойових дій. За минулий рік установа надала понад 36 тисяч послуг, від початку січня поточного року – майже 2,4 тисячі.

  Пані Верещук також відвідала бізнес-школу для учасників бойових дій і ветеранів, створену на базі Сумського національного аграрного університету для адаптації ветеранів до цивільного життя й активної участі в розбудові країни. Тут пропонують курси підвищення кваліфікації та вчать основам підприємництва та бізнес-плануванню, інтернет-маркетингу, написанню успішних проєктів, фінансовій грамотності.

НАГАДУЄМО: