Ігноруючи досягнуті домовленості російські окупаційні війська і надалі здійснюють обстріли позицій ЗСУ: один наш захисник загинув

  Пресслужба операції Об’єднаних сил інформує, що російсько-окупаційні війська 18 березня 2021 року продовжили здійснювати обстріли позицій Збройних Сил України. Станом на 07.00 19 березня 2021 року було зафіксовано шість порушень режиму припинення вогню.

 

  Так, неподалік населеного пункту ПІВДЕННЕ, російські окупанти вели вогонь із 120 та 82 мм мінометів, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Під час обстрілу один військовослужбовець ЗСУ загинув.

 

  Поблизу населеного пункту ВОДЯНЕ, що на Приазов’ї, російські окупаційні війська здійснили обстріл позицій українських захисників, використовуючи міномети 120-го калібру та гранатомети різних систем, а у передмісті БОГДАНІВКИ – автоматичні станкові гранатомети та стрілецьку зброю.

 

  Російські загарбники продовжили практику здійснення прицільних обстрілів позицій Збройних Сил України. Для припинення провокацій, українською стороною СЦКК через СММ ОБСЄ, оперативно вводився режим “Тиша”. Разом з тим, у декількох випадках для припинення обстрілів у районах ПІВДЕННЕ та ВОДЯНЕ українською стороною СЦКК вводилося декілька запитів на тишу поспіль, і лише після цього вдавалося припинити провокації. Основною метою відвертих ігнорувань Мінських домовленостей з боку російських військ є провокування підрозділів Збройних Сил України на відкриття вогню у відповідь.

 

  Про всі порушення з боку окупантів українська сторона СЦКК поінформувала СММ ОБСЄ через встановлений координаційний механізм.

 

  Станом на 07 годину ранку 19 березня 2021 року, вздовж «лінії розмежування» обстрілів не зафіксовано.

 

  Збройні Сили України неухильно дотримуються досягнутих домовленостей щодо припинення вогню та є послідовними у виконанні взятих на себе зобов’язань.

 

Нагадуємо: