Громадська спілка та Мінветеранів підписали меморандум про співпрацю та взаємодію

  Підписано меморандум про співпрацю і взаємодію між Мінветеранів та Громадською спілкою «Реабілітаційні сили України». Документ було підписано 4 вересня у Києві.Від ветеранського відомства свій підпис під текстом меморандуму поставила його очільниця Юлія Лапутіна, а від громадської спілки – її голова Ігор Дубінін. Про подію інформує Мінветеранів.

 В меморандумі про співпрацю мова йде про організацію широкої співпраці між сторонами, що спрямована на забезпечення ефективної реалізації державної політики у сфері надання послуг ветеранам, зокрема, соціально-психологічної допомоги, реабілітації та відновлення.

  Зокрема, домовлено, що сторони співпраці концентруватимуть своє практичне партнерство довкола формування дієвої концепції державної цільової програми з відновлення можливостей ветеранів у цивільному житті.

  «Наше партнерство сприятиме координації розвитку ветеранського спорту, зокрема адаптивних його різновидів, як інструменту, що вдосконалює результативність процесів відновлення та реабілітації ветеранів, над чим ми всі зараз активно працюємо», – зазначила міністерка Юлія Лапутіна.

  Завдяки наявності у ГС професійних експертів та фахівців, ця спільна робота може бути сфокусована на аспектах відновлення психічного здоров’я ветеранів і родин Захисників та Захисниць.

  Очікується, що окреслена взаємодія підписантів може формалізуватися й у низці спільних заходів, створенні робочих груп з вивчення шляхів реалізації взаємно цікавих ініціатив та нормотворчої діяльності.

НАГАДУЄМО:

За рік 361 ветеранський бізнес отримав підтримку від Українського ветеранського фонду Мінветеранів