Грецькі ЗМІ випадково розголосили таємницю російської системи ППО

Грецьке видання Pentapostagma проаналізувавши бездіяльність російських зенітно-ракетних комплексів С-400 «Тріумф» на території Сирії під час авіаударів Ізраїлю, дійшло висновку, що однією з причин того, чому по ізраїльським винищувачам так жодного разу і не був відкритий вогонь є реальна загроза того, що Ізраїль вогнем у відповідь цілком може просто знищити «найкращі в світі» російські С-400.

 

Як повідомляє видання Pentapostagma, Росія зробила дуже велику ставку гучно розрекламувавши своє озброєння. Однак, якщо С-400 будуть «зачищені» ракетами чи дронами-камікадзе, то репутація такого озброєння на ринку озброєння різко наблизиться до нуля. Жодна країна не захоче купувати такі «неперевершені» комплекси. А система С-500 у росіян ще не готова повністю замінити «Тріумфи», бо вона зараз лише доповнює С-400.

 

В Москві сьогодні пояснюють мовчання С-400 тим, що російські ППО призначені лише для захисту російських військових, але ніяк не самої Сирії. Однак, достатньо лише переглянути Google, де збережені сотні публікацій ЗМІ і заяв російської влади, починаючи з 2013 року, про те, що Росія «повністю закрила небо над Сирією» за допомогою комплексів С-300 і С-400, які не допустять появи не тільки будь-яких літаків, а й крилатих ракет.

 

Нагдуємо: