Генштаб ЗСУ інформує про події на фронті, – часопис війни, 592 доба

Генштаб ЗСУ інформує, що на Куп’янському напрямку наші захисники відбили 13 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області.

На Лиманському напрямку сили оборони відбили 6 атак ворога в районі Макіївки Луганської області.

На Бахмутському напрямку противник безуспішно намагався відновити втрачене положення в районі Андріївки Донецької області.

На Авдіївському та Мар’їнському напрямках ворог здійснив понад 20 невдалих атак в районах Авдіїївки, Первомайського, Мар’їнки, Красногорівки та Новомихайлівки Донецької області.

На Шахтарському напрямку українські воїни відбили близько 10 атак ворога в районах населених пунктів Водяне та Золота Нива Донецької області.

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському напрямку та наступальних (штурмових) дій на Бахмутському напрямку. Мали частковий успіх північно-східніше Андріївки Донецької області.

Північна Корея різко наростила кількість вантажних перевезень до Росії. У розслідуванні Beyond Parallel були проаналізовані супутникові знімки залізниці в північнокорейському місті Туманган , на кордоні з Росією Там 5 жовтня 2023 року було зафіксовано безпрецедентну кількість вантажних вагонів — близько 73. Є підозра, що це постачання зброї. 

  Вчора ХАМАС, найкращій друг і союзник Кремля, розпочав війну проти Ізраїлю. РФія хоче використати “загострення конфлікту” для перелому у війні з Україною, вважають у ISW. Аналітики зазначають, що Кремль уже використав і, ймовірно, продовжить використовувати напади ХАМАС на Ізраїль для просування інформаційних операцій, спрямованих на зменшення підтримки та уваги США і країн Заходу до України. Зокрема, заступник голови Ради безпеки Росії Медведєв заявив, що Сполученим Штатам та їхнім союзникам слід було б “займатися” роботою над “палестино-ізраїльським врегулюванням”, а не “втручатися” у справи Росії та надавати Україні військову допомогу.

Українські захисники записали відео на підтримку Ізраїлю

 

НАГАДУЄМО: