Часопис війни: 593 доба

   Перша декада жовтня видалася для ЗСУ дуже важкою, але ворог або успіху не мав, або досягнув мінімального з того, що планував. На півдні загалом ситуація важка і неприємна.

  Сватівська ділянка фронту. В середині тижня ворог сконцентрувався на Макіївці, мав частковий успіх вздовж траси східніше населеного пункту. Було знищено багато ОВТ ворога. Зараз ворог накопичує нові сили біля Кремінної, які можуть вилитися в нову спробу масованого штурму позицій ЗСУ.

  Бахмутський напрямок — тривають бої за залізницею біля Кліщіївки та Андріївки.

  На Авдіївському напрямку на початку жовтня ворог провів наступальні дії західніше Красногорівки і мав частковий успіх.

 Запорізька ділянка фронту — ворог атакував північніше Марфополя, мав частковий успіх, але поніс дуже великі втрати, через що змушений був зупинитися. Північніше Копанів рашистів вдалося відкинути з лінії посадок, які знаходилися найближче до лінії фронту. Вдалося досягнути часткового успіху на захід від Вербового.

  Таврійська ділянка фронту — без змін.

  7 жовтня 2023 року рашисти вирішили “змістити інформаційні акценти” з вйни в Україні та організували невеличку війну в Ізраїлі. І хоч керівництво Ізраїлю зивнувачує Іран, видно, що підготовкой “калькох сотень” терористів тривалий час займались саме російські фахівці-професіонали, які мають реальний досвід війни проти України.

  Армія Ізраїлю повернула контроль над усією територією країни, яку раніше захопили бойовики ХАМАС, — заявив представник ЦАХАЛ, контр-адмірал Даніель Хагарі. ХАМАС буде повністю знищено. Міністр Оборони Ізраїлю наказав повністю оточити сектор Газа, залишивши їх без води та електрики.

  В другій половині дня Ізраїль розпочав наземне вторгнення до Гази. На вулицях Сектора Газа, після прильотів валяються десятки обгорілих трупів. Ізраїль відмовився сідати за стіл перемовин та дискутувати «про мир», – постійний представник Ізраїлю при ООН Гілад Ердан.

 Коли Україна розглядає такий самий сценарій ведення війни з рашистами, на Заході це називають “ескалацією конфлікту”. Як показує досвід ЦАХАЛу — це єдиний дієвий метод навести порядок в країні.

  Президент Володимир Зеленський під час виступу на Парламентській асамблеї НАТО порівняв напад бойовиків ХАМАС на Ізраїль із тактикою, яку у повномасштабній війні проти України використовує росія. Крім того, Зеленський відкрито заявив, що Іран пов’язаний із вторгненням в Україну та нападом на Ізраїль.

НАГАДУЄМО: