Генерал Кривонос розповів про можливість російського наступу в Україні (ВІДЕО)

В інтерв’ю онлайн-платформі UKRLIFE.TV у мережі YouTube генерал Сергій Кривонос поділився своїми думками стосовно можливого наступу російської армії в Україні. Кривонос наголошує, що вторгнення регулярних частин збройних сил РФ вже відбулося у 2014 році, а зараз “лише стоїть питання про підвищення рівня ескалації протистояння”. 

 

Разом з тим Кривонос вважає, що на сьогодні російська армія здатна проводити військові операції проти України застосовуючи високоточну зброю. На його думку, використання таких систем здатне “довести керівництво України в Києві до істерики” ще до перетину кордону російськими військами.

 

“На словах у них все добре, а практичних дій з боку керівництва держави та на регіональному рівні немає. Я вже протягом року, ще з весни, підіймаю це питання. Виступаючи, я постійно наголошую, що треба вирішити певні питання. Бо на війні рівень сподівань завжди впаде до рівня тренованості. Тому, якщо ми не готуємось, то ми й не встигнемо нічого зробити” – наголосив Генерал. 

 

Сергій Кривонос також висловив свою точку зору щодо президентського закону “Про основи національного спротиву”, який має урегульовувати розвиток територіальної оборони, організації руху опору і відповідної підготовки громадян України до національного спротиву. На думку генерала, нинішній підхід української влади до створення військ територіальної оборони “є трошки помилковим”. 

 

“Люди, які писали та опрацьовували президентський варіант закону – далекі від реалій. Вони не мають ніякого практичного досвіду. У 14-му році вони не займалися мобілізацією частин, вони не воювали на фронті, вони не розуміють, як діяти в складних і важких ситуаціях. <…> Проблема полягає в тому, що вони його прийняли не зважаючи на зауваження Головного науково-експертного управління при Верховній Раді. Там двічі показували, що їх закон не відповідає певним нюансам конституції”, – наголосив Кривонос. 

 

Генерал Збройних сил України, перший заступник Командувача Сил спеціальних операцій ЗС України (2016 – 2019), заступник Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2019-2020) Сергій Кривонос. 

 

Більше дивіться за посиланням на відео: 

 

 

 

Нагадуємо: